Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Tarło-Kolonia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana

Tarło-Kolonia,lubelskie

89 000 zł1 833 m² 48,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 500 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

1. Przeznaczenie: działka budowlano-rolna, 2. Media: prąd, woda - w pobliżu (brak przyłączy) 3. Ogrodzenie: brak. 4. Ukształtowanie I zagospodarowanie terenu: teren płaski. 5. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Jawidz

Jawidz(Tarło-Kolonia + 15 km)

180 000 zł3 698 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3698m2. Położona w miejscowości Jawidz, gmina Spiczyn - Bardzo urokliwa okolica. *** działka W kształcie zbliżonym do kwadratu**** Działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Dąbrowa

Dąbrowa(Tarło-Kolonia + 23 km)

200 000 zł15 200 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cała działka o powierzchni ok. 1,52 ha Powierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 ha Wszystkie media na działce lub w drodze kanalizacja , prąd, woda, światłowód Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Siedliska(Tarło-Kolonia + 15 km)

180 000 zł3 043 m² 59,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka o powierzchni 3 043 metrów kwadratowych, w całości przeznaczoną pod zabudowę (zagrodowa). Działka w kształcie prostokąta o imponujących wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowogród

Nowogród(Tarło-Kolonia + 22 km)

159 755 zł2 500 m² 63,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2500 m2 zlokalizowana w miejscowości Nowogród gm. Łęczna zaledwie 15 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie(Tarło-Kolonia + 24 km)

540 000 zł1 396 m² 386,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jakubowicach Konińskich. Jedynie 5 minut drogi od Lublina. O nieruchomości: działka o powierzchni 1 396 m2. Mpzp pod zabudowę Zagrodową mr. W sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rokitno

Rokitno(Tarło-Kolonia + 9 km)

129 000 zł918 m² 140,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina. Działki o pow.918m2 każda , położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wierzchowiny

Wierzchowiny(Tarło-Kolonia + 13 km)

57 000 zł22 641 m² 2,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 6 działek w powiecie parczewskim, gmina Siemień Działki sprzedawane razem, znajdują się na jednej Księdze Wieczystej Wólka Siemieńska (dz. nr): - 615 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Turka

Turka(Tarło-Kolonia + 24 km)

320 000 zł1 502 m² 213,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Turka gm. Wólka Polecam do zakupu działkę o oznaczeniu rm ( tereny zabudowy zagrodowej) o pow. 1502 m2. Zlokalizowana w ładnej, spokojnej okolicy przy lokalnej drodze asfaltowej.Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pryszczowa Góra

Pryszczowa Góra(Tarło-Kolonia + 22 km)

160 000 zł1 667 m² 95,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna - letniskowa o powierzchni 1667 m2. Położona jest w miejscowości Pryszczowa Góra (gm. Niemce) - malowniczej wsi nieopodal Lasów Kozłowieckich, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Tarło-Kolonia

Tarło-Kolonia,lubelskie

26 000 zł9 800 m² 2,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Tarle Kolonii, położona przy nieutwardzonej drodze gminnej. Szerokość 43. Słabe, piaszczyste gleby. Sąsiedztwo to pola uprawne, nie zabudowane. Najbliższe domy oraz media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Stara Wieś-Kolonia

Stara Wieś-Kolonia(Tarło-Kolonia + 24 km)

90 000 zł5 604 m² 16,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 5601,5 m , położona w miejscowości Stara Wieś-Kolonia, gmina Łęczna, woj. lubelskie. Lokalizacja i dojazd: działka znajduje się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij